Kurumsal Danışmanlık2018-10-12T15:05:50+03:00

KURUMSAL DANIŞMANLIK

Kurumsal Danışmanlık

Kurumsal danışmanlık, şirketlerin ve kurumların sistemlerindeki tüm parçaların ayrı ayrı incelenip, analiz edilerek oluşmuş ya da oluşması muhtemel sorunların ortaya konulduğu ve çeşitli çözüm önerileriyle kurumlara, hedeflerine ulaşmada yol gösteren, planlama, örgütleme ve organize etmede, iş akışını sağlamada ve bunların tümünü koordine etmede kurumlara yardımcı olduğumuz danışmanlık türüdür.

Kurumsal danışmanlık programımıza başvuran şirket ve kurumların öncelikle yönetim ve işletimle ilgili karşılaştığı ve karşılaşabileceği sorunlar analiz edilir daha sonra bu sorunlara yönelik çeşitli çalışmalar yapılarak şirkete çözüm önerileri sunulur. Bu çalışmaların tamamı kurumunuzun kimliğine ve hedeflerine uygun olarak düzenlenir ve uygulanır.

Kurumsal danışmanlık hizmetimizle, kurumlarınızda çalışanların iş yerine bağlılığı artırılır, çalışanların yöneticilerle ilişkileri düzenlenir, çalışanın performansı ve verimliliğinin artırılmasına yönelik çalışmalar yapılır. Çalışanların memnuniyetinin artmasıyla kurumda yapılan işlerin kalitesi de artmaktadır. Çalışanların bireysel mutlulukları işlerine de yansımaktadır. Sinerji PDR Merkezi kurumunuzda çalışanların, departmanların, ekiplerin ve gerektiğinde yönetiminde katılımı ile motivasyonu artırır, ekip olma bilincini, çalışan memnuniyetini artırmaya yönelik programlarına kurumların kimliklerine özel çalışmalarla uygulamalı ve sözel olarak sizlere sunmaktadır.

Danışmanlık merkezimizde danışan kurumlara, kurum kültürü, kurumsal aidiyet, takım ruhu, problem çözme becerileri, kurumsal imaj, yönetim becerileri, iletişim becerileri, beden dili, krize müdahale, iş tatmini, aile içi iletişim, liderlik, zaman yönetim ve planlama, stres ve duygu yönetimi gibi hizmetler sunulmaktadır.

Cinsel Terapi

By |3 Nisan 2021|

Cinsel Terapi Nedir? Cinsel terapi,  cinsel açıdan sorun yaşayan çiftlerin veya bireylerin problemlerini tespit ederek deneyimli psikolog ve psikiyatrist

EMDR Terapisi

By |3 Nisan 2021|

EMDR Terapisi Nedir? EMDR, Göz hareketleriyle duyarsızlaştırma ve yeniden işleme olarak da bilinen güçlü bir psikopterapi yaklaşımıdır. İlaç ve

MUTLU DANIŞANLARIMIZ

Sinerji ile Hayatına Değer Katanlar…

Halil M.

“Sinerji ofisinde kızıma zeka testi uygulaması yapıldı. Sinerji uzmanlarına değerli yönlendirmeleri için çok teşekkür ederim.”

Sema T.

“Eşimle birlikte Aile Danışmanlığı hizmeti almak için Sinerji'deydik. Yuvamıza ve ilişkilerimize kazandırdıkları pozitif ivme için kendilerine çok çok teşekkür ederiz.”

Emine D.

“Geçen gün oğlumun yalnızlık ve gürültülü ses korkusu nedeniyle oğlumla birlikte Sinerji PDR merkezine gittik.  Bir kaç seans sonra oğlumun korkularında ciddi azalma oldu. Yapılan "korkunu çiz" çalışmasıyla şu an oğlum çok daha iyi durumda. Çok teşekkürler.”

Daha Fazla Sinerji Danışanı Deneyimi Okuyun...
TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN, BİZ SİZİ ARARIZ…

Telefon Çağrısı Talep Edin

Hızlı bir şekilde aşağıdaki kutucuğa telefon numaranızı yazarak bize iletebilir ve uzmanlarımızın size ulaşmasını sağlayabilirsiniz…

    Go to Top