Eğitim Koçluğu ve Danışmanlığı2019-08-17T12:13:04+03:00

EĞİTİM KOÇLUĞU ve DANIŞMANLIĞI

Eğitim Koçluğu ve Danışmanlığı

Size ait, size özel, sizin için bir çalışma planınız olsa ve bu plan bir uzman tarafından; sizin kişilik yapınıza, çoklu zeka türünüze, öğrenme stilinize, dikkat salınımınıza, odaklanma sürecinize, hangi noktalarda dikkatinizin düştüğüne ve yükseldiğine göre uygun şekilde planlansa, yıl boyu dersleriniz, denemeleriniz, kontrol edilse ve evde ilgilenen ebeveyninizle ve sınıf öğretmeninizle ve dershane öğretmeninizle haftalık toplantılar yapıp sizdeki çalışma temposunu an be an gözlemlese aynı zamanda psikolojik destek verse; sınav kaygınızı, duygu durumunuzu ve sizi sürekli aktif tutsa BAŞARISIZ OLMA ŞANSINIZ NEDİR?

Eğer siz de kendinizin ve/veya çocuklarınızın böylesine bir koçluk ve danışmanlık hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız Kayseri Sinerji Psikolojik Danışma Merkezi uzman kadrosuyla sizleri bekliyor.

Cinsel Terapi

By |3 Nisan 2021|

Cinsel Terapi Nedir? Cinsel terapi,  cinsel açıdan sorun yaşayan çiftlerin veya bireylerin problemlerini tespit ederek deneyimli psikolog ve psikiyatrist

EMDR Terapisi

By |3 Nisan 2021|

EMDR Terapisi Nedir? EMDR, Göz hareketleriyle duyarsızlaştırma ve yeniden işleme olarak da bilinen güçlü bir psikopterapi yaklaşımıdır. İlaç ve

MUTLU DANIŞANLARIMIZ

Sinerji ile Hayatına Değer Katanlar…

Halil M.

“Sinerji ofisinde kızıma zeka testi uygulaması yapıldı. Sinerji uzmanlarına değerli yönlendirmeleri için çok teşekkür ederim.”

Sema T.

“Eşimle birlikte Aile Danışmanlığı hizmeti almak için Sinerji'deydik. Yuvamıza ve ilişkilerimize kazandırdıkları pozitif ivme için kendilerine çok çok teşekkür ederiz.”

Emine D.

“Geçen gün oğlumun yalnızlık ve gürültülü ses korkusu nedeniyle oğlumla birlikte Sinerji PDR merkezine gittik.  Bir kaç seans sonra oğlumun korkularında ciddi azalma oldu. Yapılan "korkunu çiz" çalışmasıyla şu an oğlum çok daha iyi durumda. Çok teşekkürler.”

Daha Fazla Sinerji Danışanı Deneyimi Okuyun...
TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN, BİZ SİZİ ARARIZ…

Telefon Çağrısı Talep Edin

Hızlı bir şekilde aşağıdaki kutucuğa telefon numaranızı yazarak bize iletebilir ve uzmanlarımızın size ulaşmasını sağlayabilirsiniz…

    Go to Top