Kariyer Danışmanlığı2018-10-12T10:28:17+03:00

KARİYER DANIŞMANLIĞI

Kariyer Danışmanlığı

Kariyer danışmanlığı, bireylerin mesleklerine, kariyerlerine karar verme ve planlamanın yapılması, kariyer yolları ve kariyer gelişim aktiviteleri ile kariyerlerine yönelik yaşadıkları çatışmalar ve problemlerin çözümüne yönelik sürdürülen bireysel danışmanlıktır. Genel olarak bireyin hayattaki amaçları ve ne istediği üzerinde durulur. Bireyin hedef ve beklentileri belirlenir ve buna uygun meslek ve iş konuları odak noktasına alınır. Bireyin meslek seçimi ya da mesleğinde yaşadığı sorunlara çözüm bulmasına yardımcı olunur.

Kariyer danışmanlığı hizmetimize başvuran danışanlarımıza, kariyer gelişim süreçlerine ilişkin farkındalık geliştirmeleri, karar vermeleri ve plan yapmaları, yetenek ve değerleri doğrultusunda yönlendirilmeleri ve kariyer planlama sürecinde karşısına çıkan belirsizlik, değişim ve geçişlerle başa çıkabilmelerinin yolu gösterilir.

Sinerji PDR Merkezinde aldığınız kariyer danışmanlığı ile öğrencilik hayatınızda zamanınızı aktif olarak değerlendirme fırsatınız elde edersiniz. Böylece mezun olduğunuzda yapması gereken işi bilen, yapacağı iş için gerekli eğitimleri almış, kariyer planlamasını yapmış, kendisini bu konuda geliştirmiş, ne istediğini bilen bir birey olarak mezun olursunuz. Bu da yeni mezunlar arasında fark yaratmanızı, rakipleriniz karşısında bir adım önde olmanızı ve iş başvurularında elenen değil eleyen elamanlardan olmanızın yolunu açacaktır.

Meslek seçimi konusunda kararsız kalmışsanız, staj yapmak ve kendinizi geliştirmek istiyor ancak nereden ve nasıl başlayacağınızı bilmiyorsanız, sınavlarda aşırı kaygı yaşıyorsanız, iş mülakatlarınız başarısız geçiyorsa, mülakatlarda kendinizi yeterince ifade edemediğinizi düşünüyorsanız, CV hazırlamada yardıma ihtiyacınız varsa Sinerji PDR Merkezine başvurabilirsiniz.

Cinsel Terapi

By |3 Nisan 2021|

Cinsel Terapi Nedir? Cinsel terapi,  cinsel açıdan sorun yaşayan çiftlerin veya bireylerin problemlerini tespit ederek deneyimli psikolog ve psikiyatrist

EMDR Terapisi

By |3 Nisan 2021|

EMDR Terapisi Nedir? EMDR, Göz hareketleriyle duyarsızlaştırma ve yeniden işleme olarak da bilinen güçlü bir psikopterapi yaklaşımıdır. İlaç ve

MUTLU DANIŞANLARIMIZ

Sinerji ile Hayatına Değer Katanlar…

Halil M.

“Sinerji ofisinde kızıma zeka testi uygulaması yapıldı. Sinerji uzmanlarına değerli yönlendirmeleri için çok teşekkür ederim.”

Sema T.

“Eşimle birlikte Aile Danışmanlığı hizmeti almak için Sinerji'deydik. Yuvamıza ve ilişkilerimize kazandırdıkları pozitif ivme için kendilerine çok çok teşekkür ederiz.”

Emine D.

“Geçen gün oğlumun yalnızlık ve gürültülü ses korkusu nedeniyle oğlumla birlikte Sinerji PDR merkezine gittik.  Bir kaç seans sonra oğlumun korkularında ciddi azalma oldu. Yapılan "korkunu çiz" çalışmasıyla şu an oğlum çok daha iyi durumda. Çok teşekkürler.”

Daha Fazla Sinerji Danışanı Deneyimi Okuyun...
TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN, BİZ SİZİ ARARIZ…

Telefon Çağrısı Talep Edin

Hızlı bir şekilde aşağıdaki kutucuğa telefon numaranızı yazarak bize iletebilir ve uzmanlarımızın size ulaşmasını sağlayabilirsiniz…

    Go to Top