Mutlu Danışanlarımız2020-08-24T16:44:11+03:00

MUTLU DANIŞANLARIMIZ

SİNERJİ İLE HAYATINA DEĞER KATAN MUTLU DANIŞANLARIMIZ

Sevda A.

“6 yaşındaki oğlum dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu tanısı almıştı ve ilaç tedavisine başlamıştık. Konuşmada daha doğrusu kendini ifade etmede yaşıtlarına göre geriden geliyordu. Bir gün internetten berard yöntemini buldum ve bunun oğlum için faydalı olabileceğini düşündüm ve sinerji psikolojik danışmanlığına ulaştım. Sonuç olarak bu metodu uygulattık. Oğlumda uygulandıktan bir ay sonra konuşmada, kendini ifade etmede ilerlemeler gördük. Hatta psikiyatri doktorumuz da fark etti ve “benimle kopmadan iletişimini devam etti” dedi. Kitap okuduğum zaman hemen hemen her sayfasında olanları anlatmaya çalışıyor. Algılama ve hafıza olarak da daha iyiye gittiğini gözlemledik. Biz çok memnun kaldık emeği geçenlere sonsuz teşekkürler.”

Tarkan S.

“Oğlumuz Yusuf derslere odaklanma sorunu yaşıyordu. Ders çalışırken sıklıkla ara verir, ayaklanıp başka şeylerle uğraşırdı. Ayrıca kitap okuma sorunu da yaşıyorduk. Bu durum okul başarısını olumsuz etkilemişti. Berard sonrası son 3 aydır oğlum her gün 200 sayfa kitabı hiç ara vermeden okuyor. Okuma hızında da ciddi ilerleme oldu. Her gün 200 de soru çözüyor. Ders çalışırken odaklanıyor. Ara verme sorunu ortadan kalktı. İlginizden dolayı teşekkür ederim. Sayenizde tüm kaygılarım gitti.”

Arzu Canan S.

“İlkokuldan beri yaşamış olduğu talihsizlikler nedeni ile okula ve öğretmenlerine olan sevgisizlik ve güvensizlik sonucu derslerinde başarısızlık, isteksizlik, plan yapamama ve değersiz hisleri ile içine kapanık bir çocuktu oğlum. Lgs ye hazırlanma döneminde Berard ile tanıştık gün geçtikçe netlerimiz yükseldi ve yükselmeye de devam ediyor. Başarmanın verdiği DEĞERLİLİK ve KENDİNE GÜVEN hisleri gelişti. Dönüm noktası arıyorsanız o nokta kesinlikle Berard ve SİNERJİ”

Halil M.

“Sinerji ofisinde kızıma zeka testi uygulaması yapıldı. Sinerji uzmanlarına değerli yönlendirmeleri için çok teşekkür ederim.”

Jale D.

“Sinerji ofisine ilk gittiğimden itibaren kendimi güvende hissettim. Hayatıma kattıkları için kendilerine çok teşekkür ediyorum ”

Can S.

“Sinerji ofisindeki sinerji gerçekten harika. Çok güzel deneyimler edindim, değerli telkinleri/tavsiyeleri ile içimdeki statik enerjiyi kinetik enerjiye çevirebildim. Teşekkür ederim...”

Sema T.

“Eşimle birlikte Aile Danışmanlığı hizmeti almak için Sinerji'deydik. Yuvamıza ve ilişkilerimize kazandırdıkları pozitif ivme için kendilerine çok çok teşekkür ederiz.”

Teoman K.

“Hayat bazen gerçekten içinden çıkılmaz bir hal alıyordu benim için. İşte tam o anlardan birinde Sinerji uzmanları hayatıma dokundu. Çok teşekkürler.”

Emine D.

“Geçen gün oğlumun yalnızlık ve gürültülü ses korkusu nedeniyle oğlumla birlikte Sinerji PDR merkezine gittik.  Bir kaç seans sonra oğlumun korkularında ciddi azalma oldu. Yapılan "korkunu çiz" çalışmasıyla şu an oğlum çok daha iyi durumda. Çok teşekkürler.”

İşimizi severek yapıyoruz...

Her geçen gün daha fazla müşteriye ulaşıp, arkamızda bir o kadar mutlu müşteriler bırakıyoruz.

Siz de Bizimle Çalışmak İstemez misiniz?
Hemen Aranma Talep Edin...

SON HABERLER

Sinerji Blog'dan...

Cinsel Terapi

Cinsel Terapi Nedir? Cinsel terapi,  cinsel açıdan sorun yaşayan çiftlerin veya bireylerin problemlerini tespit ederek deneyimli

EMDR Terapisi

EMDR Terapisi Nedir? EMDR, Göz hareketleriyle duyarsızlaştırma ve yeniden işleme olarak da bilinen güçlü bir psikopterapi

Sinerji ve İş Dünyası

Sinerji ve İş Dünyası Sinerji nedir? diye sorduğumuzda akla pek çok cevap gelir. Sinerji duygusu, insanları

Daha Fazla Yazı Okuyun...
TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN, BİZ SİZİ ARARIZ…

Telefon Çağrısı Talep Edin

Hızlı bir şekilde aşağıdaki kutucuğa telefon numaranızı yazarak bize iletebilir ve uzmanlarımızın size ulaşmasını sağlayabilirsiniz...

    Go to Top