EMDR Terapisi2021-04-03T18:20:53+03:00

EMDR TERAPİSİ

EMDR, Göz hareketleriyle duyarsızlaştırma ve yeniden işleme olarak da bilinen güçlü bir psikopterapi yaklaşımıdır. İlaç ve hipnoz tedavileri kullanılmadan yapılan bir terapi biçimidir. EMDR; travma sonrası reaksiyonların, fobi, yas, öfke gibi rahatsızlık veren bazı semptomların azaltılmasında ayrıca performans geliştirme ve özgüven yapılandırılması gibi çalışmalarda da kullanılmaktadır. Travma sonrası stres bozukluklarında EMDR tekniği en yaygın kullanılan ve yüksek başarı oranlarına sahip terapi biçimidir. Bunların yanı sıra; EMDR tekniği depresyon, Panik Bozukluklar, Basit Korkular, Kaygı Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB), Akut Stres Bozukluğu, Sebebi Belirlenemeyen ve Geçmeyen Ağrılar, Cinsel İstek Azlığı, Cinsel İstismar, Kekemelik, Tikler, İletişim Sorunları, Kişilik Bozuklukları, Sınav Kaygısı, Performans Kaygısı, Anorexia Neroza, Bulumia Nevroza, Uyku Bozukluğu, Alkol Bağımlılığı, Madde Bağımlılığı gibi rahatsızlıkların tedavisinde de kullanılmaktadır.

Dünya Sağlık Örgütünün kabul ettiği iyileştirme yöntemidir. Uzmanlarımız Türkiye EMDR Derneğinden Emre KONUK’tan eğitimi almışlardır. Türkiye’de bu eğitimi vermeye yetkili tek kuruluştur.

Cinsel Terapi

By |3 Nisan 2021|

Cinsel Terapi Nedir? Cinsel terapi,  cinsel açıdan sorun yaşayan çiftlerin veya bireylerin problemlerini tespit ederek deneyimli psikolog ve psikiyatrist

EMDR Terapisi

By |3 Nisan 2021|

EMDR Terapisi Nedir? EMDR, Göz hareketleriyle duyarsızlaştırma ve yeniden işleme olarak da bilinen güçlü bir psikopterapi yaklaşımıdır. İlaç ve

MUTLU DANIŞANLARIMIZ

Sinerji ile Hayatına Değer Katanlar…

Halil M.

“Sinerji ofisinde kızıma zeka testi uygulaması yapıldı. Sinerji uzmanlarına değerli yönlendirmeleri için çok teşekkür ederim.”

Sema T.

“Eşimle birlikte Aile Danışmanlığı hizmeti almak için Sinerji'deydik. Yuvamıza ve ilişkilerimize kazandırdıkları pozitif ivme için kendilerine çok çok teşekkür ederiz.”

Emine D.

“Geçen gün oğlumun yalnızlık ve gürültülü ses korkusu nedeniyle oğlumla birlikte Sinerji PDR merkezine gittik.  Bir kaç seans sonra oğlumun korkularında ciddi azalma oldu. Yapılan "korkunu çiz" çalışmasıyla şu an oğlum çok daha iyi durumda. Çok teşekkürler.”

Daha Fazla Sinerji Danışanı Deneyimi Okuyun...
TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN, BİZ SİZİ ARARIZ…

Telefon Çağrısı Talep Edin

Hızlı bir şekilde aşağıdaki kutucuğa telefon numaranızı yazarak bize iletebilir ve uzmanlarımızın size ulaşmasını sağlayabilirsiniz…

    Go to Top