Cinsel Terapi2021-04-03T18:26:02+03:00

Cinsel Terapi

Cinsel terapi,  cinsel açıdan sorun yaşayan çiftlerin veya bireylerin problemlerini tespit ederek deneyimli psikolog ve psikiyatrist ile birlikte sorunun çözülmesine yönelik uygulanan tedavidir. Cinsel sorunlar bilgi eksikliği , cinsellikle ilgili öğrenilmiş yanlış bilgiler ve çevreden olumsuz etkilenme ile ortaya çıkarak kişide cinsel işlev bozuklukları oluşabilmektedir.

Cinsel işlev bozuklukları arasında erken boşalma, sertleşme bozukluğu, cinsel istek bozukluğu, vajinismus , disparoni (kadınlarda ağrılı cinsel ilişki) ve cinsellikle ilgili yanlış inanışlar cinsel problemlere neden olmaktadır. Cinsel işlev bozukluğu ile karşılaşan çift veya bireyler akılcı çözüm arıyorsa  Sinerji PDR Merkezimize başvurabilirler.

PDR merkezimizde cinsel işlev bozukluğu yaşayan birey ve çiftlerin çözmekte zorlandıkları cinsel sorunlar değerlendirilir ve hangi cinsel işlev bozukluk tipi olduğu belirlenerek tedavi yöntemi cinsel terapi tedavisinde uygulanır.

Cinsel sorun yaşayan çift ve bireyler cinsel terapi yönteminden yararlanabilir. Siz de sağlıklı bir beden ve psikolojiye sahip olmak için kurumumuza başvurabilirsiniz.

Cinsel Terapi

By |3 Nisan 2021|

Cinsel Terapi Nedir? Cinsel terapi,  cinsel açıdan sorun yaşayan çiftlerin veya bireylerin problemlerini tespit ederek deneyimli psikolog ve psikiyatrist

EMDR Terapisi

By |3 Nisan 2021|

EMDR Terapisi Nedir? EMDR, Göz hareketleriyle duyarsızlaştırma ve yeniden işleme olarak da bilinen güçlü bir psikopterapi yaklaşımıdır. İlaç ve

MUTLU DANIŞANLARIMIZ

Sinerji ile Hayatına Değer Katanlar…

Halil M.

“Sinerji ofisinde kızıma zeka testi uygulaması yapıldı. Sinerji uzmanlarına değerli yönlendirmeleri için çok teşekkür ederim.”

Sema T.

“Eşimle birlikte Aile Danışmanlığı hizmeti almak için Sinerji'deydik. Yuvamıza ve ilişkilerimize kazandırdıkları pozitif ivme için kendilerine çok çok teşekkür ederiz.”

Emine D.

“Geçen gün oğlumun yalnızlık ve gürültülü ses korkusu nedeniyle oğlumla birlikte Sinerji PDR merkezine gittik.  Bir kaç seans sonra oğlumun korkularında ciddi azalma oldu. Yapılan "korkunu çiz" çalışmasıyla şu an oğlum çok daha iyi durumda. Çok teşekkürler.”

Daha Fazla Sinerji Danışanı Deneyimi Okuyun...
TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN, BİZ SİZİ ARARIZ…

Telefon Çağrısı Talep Edin

Hızlı bir şekilde aşağıdaki kutucuğa telefon numaranızı yazarak bize iletebilir ve uzmanlarımızın size ulaşmasını sağlayabilirsiniz…

    Go to Top