Çocuk ve Ergen Danışmanlığı2018-10-12T10:26:58+03:00

ÇOCUK ve ERGEN DANIŞMANLIĞI

Çocuk-Ergen Danışmanlığı

Çocuk ve ergen terapisi duygu ve davranışlarında psikolojik güçlükler yaşayan çocuklara yardımcı olmak için başvurulan bir terapidir. Psikolojik hastalıklar, gelişim problemleri, agresif davranışlar, yeme bozuklukları, bağımlılıklar, psikosomatik şikayetler, uyku ve okul problemleri, travmalar, duygudurum bozuklukları, cinsel kimlik bozukluğu gibi sorunlarla karşılaşan gelişme evresindeki bireylere uygundur.

Çocuk ergen danışmalığı ile çocuklarınızın psikolojik rahatsızlıkların belirtilerinin azalması ve ortadan kalkması, stresle, duygusal ve davranışsal sorunlarla başa çıkmayı öğrenmesi, problem çözme ve başkalarından yardım alabilme yeteneklerinin geliştirilmesi, özgüven kazanması, insanlarla ilişkilerini geliştirmeyi, yaşadığı travmaları yetişkinliğe taşımasının engellenmesi amaçlanır.

Cinsel Terapi

By |3 Nisan 2021|

Cinsel Terapi Nedir? Cinsel terapi,  cinsel açıdan sorun yaşayan çiftlerin veya bireylerin problemlerini tespit ederek deneyimli psikolog ve psikiyatrist

EMDR Terapisi

By |3 Nisan 2021|

EMDR Terapisi Nedir? EMDR, Göz hareketleriyle duyarsızlaştırma ve yeniden işleme olarak da bilinen güçlü bir psikopterapi yaklaşımıdır. İlaç ve

MUTLU DANIŞANLARIMIZ

Sinerji ile Hayatına Değer Katanlar…

Halil M.

“Sinerji ofisinde kızıma zeka testi uygulaması yapıldı. Sinerji uzmanlarına değerli yönlendirmeleri için çok teşekkür ederim.”

Sema T.

“Eşimle birlikte Aile Danışmanlığı hizmeti almak için Sinerji'deydik. Yuvamıza ve ilişkilerimize kazandırdıkları pozitif ivme için kendilerine çok çok teşekkür ederiz.”

Emine D.

“Geçen gün oğlumun yalnızlık ve gürültülü ses korkusu nedeniyle oğlumla birlikte Sinerji PDR merkezine gittik.  Bir kaç seans sonra oğlumun korkularında ciddi azalma oldu. Yapılan "korkunu çiz" çalışmasıyla şu an oğlum çok daha iyi durumda. Çok teşekkürler.”

Daha Fazla Sinerji Danışanı Deneyimi Okuyun...
TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN, BİZ SİZİ ARARIZ…

Telefon Çağrısı Talep Edin

Hızlı bir şekilde aşağıdaki kutucuğa telefon numaranızı yazarak bize iletebilir ve uzmanlarımızın size ulaşmasını sağlayabilirsiniz…

    Go to Top