İmaj Danışmanlığı2018-10-12T12:04:15+03:00

İMAJ DANIŞMANLIĞI

İmaj Danışmanlığı

Kişisel imaj, kendinizi çevrenizdekilere nasıl yansıttığınız ve insanlarda bıraktığınız etkiyle alakalıdır. Karşınızdaki insanların duygu, düşünce ve yargılarını etkilemede imajınız önemli bir rol oynamaktadır. İmaj danışmanlığı programımız ile yeni bir görüntü ve stil oluşturarak kendinizi yeniden keşfedecek, güçlü bir özgüven kazanacak ve hayata bakış açınız değişecektir.

Profesyonel yöneticiler, çalışanlar, yöneticilik hedefi olan bireyler, kurumsal hayatta ne kadar profesyonel olduğunu göstermek, temsil ettiği şirket içinde itibar kazanmak, iş görüşmeleri için kişisel imaj oluşturmak istiyorsanız Sinerji PDR merkezine başvurabilirsiniz.

Sinerji PDR Merkezinde danışanlarımızın cilt rengi, yüz şekli, saç rengi, saç kesimi ve vücut şekli analiz edilerek stil planlamaları yapılır ve bu süreç gardrop planlaması ve dış görünüşe ait unsurların düzenlenmesiyle son bulur. Ayrıca iletişim metotları ve nezaket kurallarından oluşan davranış biçimleri de imaj danışmanlığımıza dahildir.

İmaj danışmanlarımız, danışanın kendisini tanımasına ve öz imajlarını ortaya çıkarmasına yardımcı olurlar. Kalıcı ve olumlu bir ilk izlenim, eğitim ve deneyimlerle birleştiği takdirde rakiplerden farkınızı ortaya koymanın etkili bir yoludur.

Cinsel Terapi

By |3 Nisan 2021|

Cinsel Terapi Nedir? Cinsel terapi,  cinsel açıdan sorun yaşayan çiftlerin veya bireylerin problemlerini tespit ederek deneyimli psikolog ve psikiyatrist

EMDR Terapisi

By |3 Nisan 2021|

EMDR Terapisi Nedir? EMDR, Göz hareketleriyle duyarsızlaştırma ve yeniden işleme olarak da bilinen güçlü bir psikopterapi yaklaşımıdır. İlaç ve

MUTLU DANIŞANLARIMIZ

Sinerji ile Hayatına Değer Katanlar…

Halil M.

“Sinerji ofisinde kızıma zeka testi uygulaması yapıldı. Sinerji uzmanlarına değerli yönlendirmeleri için çok teşekkür ederim.”

Sema T.

“Eşimle birlikte Aile Danışmanlığı hizmeti almak için Sinerji'deydik. Yuvamıza ve ilişkilerimize kazandırdıkları pozitif ivme için kendilerine çok çok teşekkür ederiz.”

Emine D.

“Geçen gün oğlumun yalnızlık ve gürültülü ses korkusu nedeniyle oğlumla birlikte Sinerji PDR merkezine gittik.  Bir kaç seans sonra oğlumun korkularında ciddi azalma oldu. Yapılan "korkunu çiz" çalışmasıyla şu an oğlum çok daha iyi durumda. Çok teşekkürler.”

Daha Fazla Sinerji Danışanı Deneyimi Okuyun...
TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN, BİZ SİZİ ARARIZ…

Telefon Çağrısı Talep Edin

Hızlı bir şekilde aşağıdaki kutucuğa telefon numaranızı yazarak bize iletebilir ve uzmanlarımızın size ulaşmasını sağlayabilirsiniz…

    Go to Top