İnsan Kaynakları2018-10-12T10:27:54+03:00

İNSAN KAYNAKLARI

İnsan Kaynakları

İnsan kaynakları, işletmelerin mal ve hizmet üretmek, pazarlayabilmek ve kurumdaki organizasyonun sağlanması için oluşan birimlerden biridir. İnsan kaynakları kurumdaki tüm birimlerle ilgilenir ve ayrıca personelin organizasyonunu sağlamakla görevli birimdir. Örgütlerin başarılı şekilde yönetilmeleri insan kaynakları yönetiminin başarısıyla yakından ilişkilidir.

İnsan kaynakları, kurumun ihtiyaç duyduğu operasyonlar için gerekli bilgiyi, ilgili araçları, eğitimi, koçluğu, hukuki ve yönetim danışmanlığını, yetenek yönetimi gözetimini sağlamakla görevlidir. İşverenle çalışanların arasındaki ilişkileri düzenlemede yardımcı olur, ihtiyaç duyulan insan gücünü karşılamada ve işgücünün verimli kullanılmasında önemli rol oynar.

İnsan kaynaklarının, işgücü planlama, iş değerlendirme, ödüllendirme, kadrolama, yetiştirme, geliştirme, endüstriyel ilişkiler, koruma, performans değerleme, ücretlendirme ve yan haklar, seçme ve yerleştirme, çalışan bağlılığı gibi çeşitli görevleri vardır.

PDR merkezimiz kurumlarınıza, insan yönetimi ve çalışan potansiyelini ortaya çıkarma konusunda insan kaynakları danışmanlığı yapmaktadır. Merkezimize başvuran kurumlara kurum kimliğine uygun çözümler ve programlar sunarak, kurumlarınızın sürdürülebilir insan kaynakları yönetim sistemine sahip olmalı sağlanır.

Cinsel Terapi

By |3 Nisan 2021|

Cinsel Terapi Nedir? Cinsel terapi,  cinsel açıdan sorun yaşayan çiftlerin veya bireylerin problemlerini tespit ederek deneyimli psikolog ve psikiyatrist

EMDR Terapisi

By |3 Nisan 2021|

EMDR Terapisi Nedir? EMDR, Göz hareketleriyle duyarsızlaştırma ve yeniden işleme olarak da bilinen güçlü bir psikopterapi yaklaşımıdır. İlaç ve

MUTLU DANIŞANLARIMIZ

Sinerji ile Hayatına Değer Katanlar…

Halil M.

“Sinerji ofisinde kızıma zeka testi uygulaması yapıldı. Sinerji uzmanlarına değerli yönlendirmeleri için çok teşekkür ederim.”

Sema T.

“Eşimle birlikte Aile Danışmanlığı hizmeti almak için Sinerji'deydik. Yuvamıza ve ilişkilerimize kazandırdıkları pozitif ivme için kendilerine çok çok teşekkür ederiz.”

Emine D.

“Geçen gün oğlumun yalnızlık ve gürültülü ses korkusu nedeniyle oğlumla birlikte Sinerji PDR merkezine gittik.  Bir kaç seans sonra oğlumun korkularında ciddi azalma oldu. Yapılan "korkunu çiz" çalışmasıyla şu an oğlum çok daha iyi durumda. Çok teşekkürler.”

Daha Fazla Sinerji Danışanı Deneyimi Okuyun...
TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN, BİZ SİZİ ARARIZ…

Telefon Çağrısı Talep Edin

Hızlı bir şekilde aşağıdaki kutucuğa telefon numaranızı yazarak bize iletebilir ve uzmanlarımızın size ulaşmasını sağlayabilirsiniz…

    Go to Top